Kolejna Porażka...

• autor: LKSG77, 2012-10-21 19:03

LKS Głowaczowa 0 - 2 Huragan Przedbórz

Gole:

50 minuta 1-0 (karny)

67 minuta 2-0

Zmiany:

10 minuta  Wchodzący: Sylwester Knych Schodzący: Milas Rafał

53 minuta W-Koziara Mateusz S-Milas Piotr

53 minuta W-Skrzek Michał S-Niedziocha Adam

73 minuta W-Trojanowicz Krzysztof S-Knych Mateusz

81 minuta W-Surman Tomasz S-Piękoś Jarosław

Pierwsze minuty tego spotkania zaczęły się bardzo źle po 10 minutach kontuzji prawdopodobnie skręcenia kolana doznał Milas Rafał . Sędzia w tym meczu pomagał drużynie z Przedborza to można było zauważyć od pierwszych minut aż do końca spotkania. Na pierwszą bramkę w tym spotkaniu czekaliśmy 50 minut zawodnik był na spalonym niestety sędzia tego nie dostrzegł i była akcja sam na sam z naszym bramkarzem. i tu znowu był błąd sędziego gdyż nasz bramkarz nawet nie dotknął zawodnika ale zawodnik z przeciwnej wykorzystał i się po prostu wywalił. Ależ mało brakowało już miał piłkę prawie na palcach ale się nie udało. I 17 minut minęło a Huragan strzela nam jeszcze jednego gola. Po meczu sędzia wpisał czerwoną kartkę naszemu stoperowi (Waldemar Socha) niby to była kartka za pyskowanie do sędziego ale nic takiego nie było. Teraz mecz z Żyrakowem trzeba się na nim skupić i wywalczyć 3 Punkty!!